Nasza pasja kreuje Twój uśmiech.

Regulamin Polityka prywatności

O nas

Doświadczenie i nowoczesne rozwiązania. Międzynarodowy zespół konsultantów i najlepsi polscy lekarze. Specjaliści od najtrudniejszych przypadków i leczenie bez stresu.

Uśmiechnięci pacjenci z całej Europy. W Krakowie.

Jeszcze pasja! Naszej kliniki nie udałoby się zbudować bez emocji, bez tego, że kochamy stomatologię. Nie tylko śledzimy jej szybki rozwój, ale w leczeniu stosujemy najnowsze i najpewniejsze światowe rozwiązania - mówi dr Maciej Żarow, założyciel i lekarz Kliniki Stomatologicznej Dentist.

Czy ważny jest sprzęt?
Dr Żarow: - Tak. Chcąc zapewnić najwyższy standard, wykorzystujemy tylko nowoczesne i wysokogatunkowe materiały.

Wszystkie nasze prace: wypełnienia, odbudowy protetyczne, licówki porcelanowe, implanty, wybielanie zębów - zapewniają naturalny i długotrwały efekt. Ale najlepszy sprzęt i materiały to dopiero początek. Najważniejsi są ludzie.

Dentist istnieje od 1999 r. Zespół wciąż poszerza swoje doświadczenie i rozwija kompetencje. W 2003 roku Klinika rozpoczęła działalność szkoleniową, organizując kursy podyplomowe dla lekarzy stomatologów z Polski i Europy. To także dzięki organizowanym tu kursom do Dentist przyjeżdżają światowi liderzy stomatologii, a pracujący tu zespół ma szansę na nieustanne doskonalenie swojego zawodu.

Leczenie

Tu nie ma kompromisów. Są za to bonusy.

Na dzień dobry? Dobry klimat, ale Klinika przestrzega też określonych procedur związanych z pierwszą wizytą pacjenta. Szczególnie istotny jest prawidłowo zaplanowany przebieg leczenia - stąd konieczne zdjęcie panoramiczne oraz zdjęcia punktowe niektórych zębów. - Wtedy możemy dokładnie zaplanować leczenie, dostosowując je do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Słuchamy ich, ale też sami tłumaczymy każdy etap leczenia - podkreśla dr Maciej Żarow.

Kompleksowe plany leczenia wykonywane są na szczegółowych konsultacjach w oparciu o zdjęcia rtg, modele diagnostyczne, nawoskowanie diagnostyczne oraz zdjęcia wykonywane aparatem cyfrowym i programy komputerowe. Jeśli trzeba - również zdjęcia pantomograficzne oraz tomografię szczęki i żuchwy.

Usługi

 • Stomatologia zachowawcza
 • Endodoncja
 • Stomatologia estetyczna
 • Profilaktyka
 • Pedodoncja
 • Ortodoncja
 • Chirurgia
 • Implantologia
 • Protetyka
 • Medycyna estetyczna
 • Fizjoterapia stawu skroniowo-żuchwowego

Uwaga, uśmiech!

Od 20 lat w Klinice Dentist pracuje zespół zajmujący się planowaniem i ewentualną poprawą uśmiechu pacjenta „Dentist Smile Designers”.

W jaki sposób?

Każdy Pacjent przechodzi szczegółowe konsultacje z zespołem lekarzy i technikiem dentystycznym. Zdjęcia oraz dokładnie zebrane informacje w trakcie badania pacjenta przenoszone są do komputera, gdzie tworzony jest wstępny projekt uśmiechu pacjenta (DSD - Digital Smile Design). Na podstawie analizy w komputerze doświadczony technik dentystyczny wykonuje nawoskowanie „nowych zębów” na modele diagnostyczne.

Następnie zęby te przenoszone są tymczasowo do jamy ustnej pacjenta. Wtedy lekarz i pacjent mogą przedyskutować, w którym kierunku przy projektowaniu uśmiechu będą podążać. To ważny, ale nie jedyny element układanki w projektowaniu uśmiechu. Całe planowanie leczenia estetycznego wykonywane jest tak, aby efekt końcowy znacząco poprawiał również funkcje zębów, a więc wymowę, przeżuwanie pokarmów i ogólne samopoczucie Pacjenta - podkreśla Maciej Żarow.

Więcej informacji

Nasz zespół

MACIEJ ŻAROW

dr n.med. spec. stomatologii zachowawczej z endodoncją

JOANNA STEINDER

lek.stom. spec. stomatologii zachowawczej z endodoncją

MAŁGORZATA KLARA-GODOWSKA

lek.stom. spec. stomatologii zachowawczej z endodoncją

ANNA HILLE-PADALIS

dr n.med. spec. ortodonta

DOROTA BASTA-KRUPA

menedżer

ANNA WIATR

Koordynator Biura Obsługi Klienta

Kontakt

NZOZ SPS DENTIST
Plac Inwalidów 7/5
30-033 Kraków

Tel. 12/ 632 10 55
kom. +48 502 501 000
kom. +48 691 304 301
rejestracja@dentist.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 20:00
Wybrane soboty: 8:00 - 14:00

Nr konta: 21 2490 0005 0000 4530 4954 0708
Alior Bank